Genel Bakış

Bursa'da kalite, güven ve konforu ilke edinip müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak isteyen firmamız asansör montajı, revizyonu, bakımı ve arıza servisi olarak hizmet vermektedir.

Kalite Belgelerimiz

Detaylı görüntülemek için lütfen üzerine tıklayınız.

Belgelerimiz sürekli günceldir.

Tam Kalite Güvence Belgesi Tam Kalite Güvence Belgesi
Satiş Sonrası Yeterlilik Belgesi Satiş Sonrası Yeterlilik Belgesi
Garanti Belgesi Garanti Belgesi
Hizmet Yeterlilik Belgesi Hizmet Yeterlilik Belgesi
ISO 9001:2000 ISO 9001:2000
Marka Tescil Belgesi Marka Tescil Belgesi

Hizmetlerimiz

asansor montaji

Asansör Kurulum/Montaj

Asansör montajı güvenlik gerektiren, deneyim isteyen, uzmanlığın olmazsa olmaz olduğu, kaliteli iş çıkarılması zorunluluğunun bulunduğu zor bir iştir. Oluşum Asansör olarak bu hizmeti deneyimli ekiplerimiz tarafından, uzman kadromuzun yer aldığı, güvenlik önlemlerimiz tam şekilde ve kaliteli hizmetimizin belgesi olan ISO 9001 kalite yönetim sistemi sertifikamız ile sunmaktayız.

İleri
asansor revizyon

Revizyon/Modernizasyon

Asansör revizyon işlemi asansörlerin çalıştığı sürece özelliklerini yitiren parçalarının değişimi, daha güvenli hale getirilmesi için emniyet tertibatlarının ilave edilmesi, estetiği ile ilgili değişiklikler yapılması, günümüz teknolojilerinin mevcut asansörlere uygulanması gibi bir dizi değişiklik içeren işleri kapsamaktadır.

İleri
asansor bakımı

Bakım

Asansör bakımı hizmeti sizin ilk günkü konforu yaşayabilmeniz ve emniyetli kullanımınız için Oluşum Asansör tarafından özenle sunulmaktadır. Kullanıldıkça yıpranan ve risk oluşturan durumlar bakım sırasında tespit edilerek, ortadan kaldırılır ve güvenli kullanım için hazır hale getirilir. Periyodik bakım asansörün ömrünü uzatır. Bakım sayesinde oluşabilecek arızalar, malzemelerdeki aşınma en aza inmektedir

İleri
asansor arıza

Servis/Arıza

Asansör servisi hizmetimiz teknik arızalardan kaynaklanabilecek; asansörden ses gelmesi, sürtünme, çalışmama ve diğer sorunlara karşı müşterilerimizi korur. Hizmet anlayışını benimseyerek her zaman ulaşılabilir olan Oluşum Asansör, her alanda olduğu gibi asansör servisi konusunda da en kaliteli ve kesintisiz hizmeti sağlamaktadır.

İleri